KONST / Litografier / Färglitografi 12486041
nr 1248 6041
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/110. Motivet: 72x51 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:50:45
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr